ROZPRAWA

Dodano 09 października, 2019   

2 października 2019 r, na zaproszenie Stowarzyszenia „Wspólnota Żyrardowa” w ramach Inicjatywy Sieci Senioralnych,  gościliśmy dziennikarza śledczego, pisarza politycznego, reportera Wojciecha Sumlińskiego oraz byłego policjanta gdańskiego Jarosława Pieczonka ps „MIAMI”, którzy opowiadali o mrożących krew w żyłach, niebezpiecznych związkach, powiązaniach ludzi ze świata polityki, biznesu i gangsterów.
Opowiadali o najnowszej książce napisanej wspólnie przez Wojciecha Sumlińskiego, Jarosława Pieczonka, Tomasza Budzyńskiego i Jacka Wronę pt. ROZPRAWA – o zabijaniu i zmartwychwstaniu. „O pracy dla tych dobrych i tych złych – w świecie, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje, trudno odróżnić, którzy są którzy? Starannie zweryfikowane fakty, pokazujące prawdę o zdeprawowanych politykach i biznesmenach, skorumpowanych sędziach i policjantach, wylansowanych celebrytach i autorytetach moralnych, dla których w rzeczywistości liczą się tylko pieniądze i władza. Cała reszta to nieistotne szczegóły.”
Wspaniałe spotkanie, niestety jak po każdym dobrym spotkaniu został niedosyt …Nie o wszystkim w ciągu godzinnego spotkania można się dowiedzieć. W planach…. cdn.

A na zakończenie – książka z dedykacją.
Dziękujemy za pomoc w promocji spotkania Żyrardowskiemu Klubowi Gazety Polskiej.


Prezes Zarządu
Krystyna Lenarczyk

[ngg src=”galleries” ids=”118″ display=”basic_thumbnail”]
^ Powrót na górę