Karnawałowy bal dla dzieci ……ze Wspólnotą Żyrardowa

Dodano 20 lutego, 2018   
Jak każdego roku w czasie karnawału zorganizowaliśmy Karnawałowy Bal dla dzieci. W tym roku w sobotę 3 lutego 2018r. zaproszenie przyjęło ponad 60 dzieci, którzy wraz z rodzicami lub opiekunami przybyli do bardzo gościnnego Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Moniuszki w Żyrardowie. Dzieci z zapartym tchem oglądały występy młodych aktorów z Teatru Pinokio. Przedstawienie przygotowały Panie Hanna Fibich oraz Grażyna Beliniak. Po przedstawieniu dzieci ruszyły w tany przy popularnych piosenkach, zabawiane przez „Szloną Beti”, czyli Beatę Marzędę-Przybysz. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnego rodzaju konkursach i zabawach podczas których otrzymywały nagrody. Wszystkie dzieci mogły skorzystać z przygotowanego przez nas słodkiego poczęstunku. Dla chętnych była możliwość ze skorzystania z malowania buziek. Dla rodziców i opiekunów przygotowaliśmy kawę, herbatę i drobne ciasteczka. Na zakończenie imprezy wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodyczami.
Dziękuję Zarządowi Stowarzyszenia za zaangażowanie w zorganizowanie imprezy w szczególności Agnieszce Witkowskiej, Mietkowi  Gabrylewiczowi, Bogdanowi Zielińskiemu i Maćkowi Dukaczewskiemu – bez Was by się nie udało! Podziękowania należą się Pani Hannie Fibich i Grażynie Beliniak za przygotowanie występu dzieci z Teatru Pinokio a także Sławkowi Nalejowi za oprawę muzyczną balu. Beacie Marzędzie-Przybysz za to, że wspaniale bawiła dzieci. Dziękuję również za malowanie buziek i sprawienie przyjemności  dzieciom Kasi Niewczas oraz niezawodnej Pani  Zuzi z redakcji Życie Żyrardowa.

Krystyna Lenarczyk

Prezes Stowarzyszenia.[ngg_images source=”galleries” container_ids=”86″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

^ Powrót na górę