Gramy dla autyzmu – 2018

Dodano 16 kwietnia, 2018   
Na zaproszenie Prezes Stowarzyszenia „Pomóż żyć” Renaty Chojeckiej uczestniczyliśmy w dniu 14 kwietnia 2018 r. w wydarzeniu „Gramy dla autyzmu„.
To już czwarte wydarzenie charytatywne podczas z którego dochód zostaje przeznaczony na terapie i wspomaganie dzieci autystycznych. To duże wydarzenie miało miejsce w Centrum Kultury w Żyrardowie. Członkowie stowarzyszenia zorganizowali loterię fantową, sprzedaż pysznych ciast oraz gadżetów a także fanty, które zostały wylicytowane przez uczestników. W zorganizowanym  koncercie uczestniczyli: uczennica z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Żyrardowie, gitarzysta Jan Krzos, Maja i Dandysi a także Red Lips. Imprezę oraz licytacje prowadzili  Wiesław Tupaczewski oraz Justyna Kożuszek . Bardzo ważnym punktem wydarzenia było wręczenie nagród: Przyjazny Anioł został przyznany pracownikom Centrum Kultury za pomoc i aktywne włączenie się już kolejny raz w zorganizowanie wydarzenia; dwa Szlachetne Serca trafiły do Firmy Danfos oraz Firmy Bakoma za wsparcie finansowe. Miło nam, że Przewodniczącym Kapituły przyznającej nagrody jest od samego początku Bogdan Zieliński Przewodniczący Rady Oddziału NSZZ „Solidarność” w Żyrardowie i jednocześnie Sekretarz Zarządu Stowarzyszenia „Wspólnota Żyrardowa”.
I my wnieśliśmy wkład we wsparciu tej cennej inicjatywy uczestnicząc w wydarzeniu, biorąc udział w loteriach i licytując jeden z voucherów.
Do zobaczenia za rok.
 

Prezes Stowarzyszenia
Krystyna Lenarczyk

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”89″ exclusions=”2644,2645,2646″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

^ Powrót na górę